1. 7. 2017 – Lámali jsme si hlavu s tím, kde uskutečnit svatební obřad a následně občerstvení tak, aby oboje bylo na jednom místě. Po první návštěvě bylo jasné, že Restaurace Varna je jasnou volbou. Místo pro obřad překrásné, stejně tak zahrádka restaurace. Obsluha vč. paní majitelky byla velice milá, usměvavá a ochotná. Rauty a selátko krásně nachystané a chuťově výborné. Všechno bylo perfektně připravené, takže jsme si v náš velký den nemuseli dělat s ničím starosti a naplno si ho užít. Tím bych chtěla poděkovat za to, že náš den byl díky celému kolektivu Restaurace Varna ještě nezapomenutelnější.
Jana Šretrová

_______________________________________________________________________________________

Vážená paní Petrová, 

chtěla bych Vám ještě jednou moc a moc poděkovat za to, jak krásně jste se o nás o všechny starali v den naší svatby. Budeme Vás všude chválit, protože obsluha byla perfektní, jídlo bylo úžasné a měli jsme veškerý komfort! Až budeme mít fotky od fotografa (tedy ty, kde figuruje Vaše restaurace), určitě Vám je pošlu mailem, abyste je, pokud byste chtěla, mohla umístit na stránky nebo na Fb. Moc Vám tedy jménem nás obou děkujeme za veškerou Vaši péči, měli jsme se díky Vám jako v pohádce! Krásné letní dny! 

Zdraví Vás Zuzka

_______________________________________________________________________________________

Rádi bychom touto cestou co nejsrdečněji poděkovali Vám i celému personálu Zámečku Varna za uspořádání nádherné svatební hostiny dne 1. června 2013. Díky patří zejména neviditelnému osazenstvu kuchyně, které povýšilo svíčkovou a večerní raut na gurmánské hody, vstřícnému, ochotnému a usměvavému číšnictvu včele s paní Najmanovou, které se o nás pečlivě staralo a vydrželo neskutečný svatební maraton až do brzkých ranních hodin. Vynikající jídlo, bohatý a nádherný raut, překrásná výzdoba, příjemná obsluha či naprosto profesionální přístup – všechno bylo zvládnuto na jedničku s hvězdičkou a my neměli jediné výtky! Díky Vaší ochotě splnit jakékoli naše přání jsme si my i všichni naši svatební hosté mohli náš velký den vychutnat plnými doušky. Jsme rádi, že jsme mohli zahájit naše manželství u Vás. Vždy se k Vám budeme rádi vracet a s Vaším svolením Vás doporučovat.

S přáním mnoha úspěchů a spokojených zákazníků 
Aneta a Martin

_______________________________________________________________________________________

Dobrý den paní Petrová,

chtěli bychom vám i vašemu personálu poděkovat za uspořádání včerejší akce naší firmy. Hezké prostředí, příjemná, vstřícná obsluha a výborné jídlo, všem se nám u Vás velmi líbilo a taky chutnalo. Osobně velmi 
oceňuji přístup vašeho personálu, který při chladném počasí pohotově nám prochladlejším rozdal deky, 
výborný nápad a moc milé.

Martina 

_______________________________________________________________________________________

Dobrý den paní Petrová,
i když je to už půl roku od naší svatby, rádi vzpomínáme na Vaši restauraci! Obsluha, jídlo a jednání bylo perfektní! 
Nemohli jsme si přát pěkněji prožitý svatební den! 
Určitě se k Vám rádi vrátíme, ať už jen tak posedět nebo něco oslavit. 
Přejeme Vám i personálu, ať máte spoustu slušných zákazníků a mnoho nápadů s Vaší restaurací 🙂 

Mějte se hezky, Kouřilovi